Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Meet Up Food Suplement Ingredients

Pobierz materiały

Kategoria: Kalendarium

PK Components i Wydział Nauk o Żywności SGGW zapraszają na Meet Up Food Suplement Ingredients - niewątpliwie największe i najważniejsze wydarzenie w branży suplementów diety tej jesieni. Konferencja odbędzie się 18 października b.r. na Wydziale Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.

Meet Up Food Suplement Ingredients jest połączeniem świata nauki i biznesu. W ciągu jednego dnia inspirujących wykładów uznani eksperci - z kraju i z zagranicy - dostarczą Państwu aktualnej wiedzy na temat innowacyjnych składników suplementów diety, uwzględniając ich aspekty technologiczne, legislacyjne, a także marketingowe.

Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne i skuteczne suplementy diety jest wyzwaniem dla całego sektora, współtworzonego przez ośrodki badawcze, producentów i dystrybutorów. Poprzez udział w wydarzeniu. Będą mieli Państwo okazję przekonać się, że tylko ścisła współpraca tych dwóch światów gwarantuje sprostanie oczekiwaniom coraz bardziej wymagających i świadomych konsumentów.

Konferencja skierowana jest do producentów i dystrybutorów suplementów diety, a w szczególności osób z działów R&D, zakupów, jakości, marketingu, kadry naukowo-badawczej oraz przedstawicieli organów administracji sanitarnej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej:

www.meetupconference.pl

Agenda wydarzenia dostępna do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. Do zobaczenia!

Autor: PK Components Sp. z o. o. Sp.k.

Wypełnij formularz w celu pobrania materiałów

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Na wydarzenie zaprasza firma:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn