Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Meet Up Food Suplement Ingredients

Pobierz materiały

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

PK Components i Wydział Nauk o Żywności SGGW zapraszają na Meet Up Food Suplement Ingredients - niewątpliwie największe i najważniejsze wydarzenie w branży suplementów diety tej jesieni. Konferencja odbędzie się 18 października b.r. na Wydziale Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.

Meet Up Food Suplement Ingredients jest połączeniem świata nauki i biznesu. W ciągu jednego dnia inspirujących wykładów uznani eksperci - z kraju i z zagranicy - dostarczą Państwu aktualnej wiedzy na temat innowacyjnych składników suplementów diety, uwzględniając ich aspekty technologiczne, legislacyjne, a także marketingowe.

Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne i skuteczne suplementy diety jest wyzwaniem dla całego sektora, współtworzonego przez ośrodki badawcze, producentów i dystrybutorów. Poprzez udział w wydarzeniu. Będą mieli Państwo okazję przekonać się, że tylko ścisła współpraca tych dwóch światów gwarantuje sprostanie oczekiwaniom coraz bardziej wymagających i świadomych konsumentów.

Konferencja skierowana jest do producentów i dystrybutorów suplementów diety, a w szczególności osób z działów R&D, zakupów, jakości, marketingu, kadry naukowo-badawczej oraz przedstawicieli organów administracji sanitarnej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej:

www.meetupconference.pl

Agenda wydarzenia dostępna do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji. Do zobaczenia!

Autor: PK Components Sp. z o. o. Sp.k.

Wypełnij formularz w celu pobrania materiałów

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Na wydarzenie zaprasza firma:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn