Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Audyt bezpieczeństwa higienicznego – sposób na weryfikację postępowania zakładu produkującego żywność w związku z zagrożeniem Covid-19 - szkolenie ON-LINE

Data: 25.03.2021 Miejsce: ON-LINE
Czas trwania: 5 h

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest ugruntowanie wiedzy kadry zarządzającej, w tym Pełnomocników i audytorów systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności w zakresie nowego zagrożenia jakim jest SARS-CoV-2.
Uczestniczy szkolenia uzyskają wiedzę jak przeprowadzić ocenę ryzyka oraz audyt bezpieczeństwa higienicznego COVID-19 w celu uzyskania obiektywnych dowodów dostosowania organizacji do rozszerzonych wymagań higienicznych

Szkolenie skierowane do

Szkolenie skierowane jest do technologów, kierowników i pracowników produkcji, kierowników jakości, pracowników działów jakości i laboratoriów.

Program

1. Wprowadzenie
• COVID-19 – nowe zagrożenie w branży spożywczej
• Standardowe procedury operacyjne dotyczące działań związanych z COVID-19
2. Ocena ryzyka
• Klasyfikacja ryzyka narażenia pracowników na SARS-CoV-2
• Źródła zagrożenia – droga zagrożenia
• Skutki zagrożenia
• Ocena ryzyka
• Profilaktyka – środki ochrony przed zagrożeniem
3. Audyt bezpieczeństwa higienicznego
• Jak przeprowadzić audyt bezpieczeństwa higienicznego – COVID-19
• Budowa listy kontrolnej
• Na co zwrócić szczególną uwagę
• Działania po audytowe
4. Sesja pytań i odpowiedzi, podsumowanie, zakończenie szkolenia

Warunki uczestnictwa

Wypełnienie, akceptacja i przesłanie formularza zgłoszeniowego - plik .doc lub zgłoszenie ze strony internetowej

https://hamilton.com.pl/wp-content/uploads/2020/12/Program-104_ON-LINE-_Audyt-higieniczny-Covid-19_2021.pdf 

https://hamilton.com.pl/oferta/szkolenia/harmonogram-szkolen/   

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn