Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Certyfikacja GLOBALG.A.P. Chain of Custody (CoC)

Data: 14.10.2021 Miejsce: ONLINE
Czas trwania: 2 h

Cel szkolenia

Certyfikacja na zgodność z wymaganiami GLOBALG.A.P. Chain of Custody (CoC) zapewnia segregację oraz identyfikowalność produktów rolno-spożywczych, a tym samym integralność certyfikacji GLOBALG.A.P. w ciągu całego cyklu logistyczno-produkcyjnego, od gospodarstwa aż do półki sklepowej czy chłodni w restauracji.

Certyfikacja standardu GLOBALG.A.P. CoC staje się obecnie obowiązkowa w wielu kanałach dystrybucji i dla sporej części z nich, przygotowanie łańcuchów dostaw ma być zrealizowane przed końcem grudnia 2021.

Celem szkolenia jest zapoznanie słuchaczy z wymaganiami systemu GLOBALG.A.P. CoC.

Szkolenie skierowane do

Sieci handlowe, hurtownie, grupy producenckie.

Program

 • Geneza standardu GLOBAL G.A.P. CoC
 • Dlaczego standard CoC jest ważnym elementem identyfikowalności?
 • Zakresy certyfikacji w SGS Polska
 • Proces certyfikacji
 • Audyty łączone z BRC/IFS
 • Najważniejsze wymagania standardu
 • Podsumowanie

Warunki uczestnictwa

Udział jest bezpłatny
Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia
Wymagania sprzętowe: komputer z dostępem do internetu, stałe łącze internetowe

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://bit.ly/sgs-globalgap

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn