Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Gmina Moszczenica zaprasza na III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z odnawialnymi źródłami energii

Kategoria: Biznes

Gmina Moszczenica zaprasza na III Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z odnawialnymi źródłami energii, które towarzyszyć będą tegorocznym Dożynkom.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz wszystkie firmy z sektora MŚP, które są zainteresowane rozwojem eksportu i zdobywaniem nowych rynków zbytu za granicą w obszarach:

  • informatyka i telekomunikacja,
  • innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze,
  • energetyka, w tym odnawialne źródła energii.

Targi odbędą się w niedzielę 4 września br. i mam nadzieję, że przypadną one do gustu zarówno odwiedzającym, jak i wystawcom – zaprasza wójt Marceli Piekarek.

Targom towarzyszy III Międzynarodowa Konferencja IT i innowacje, zorganizowana 5 września w budynku Moszczenickich Terenów Inwestycyjnych. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą reprezentanci instytucji rządowych np. NASK, urzędów wojewódzkich i jednostek samorządu tTerytorialnego, specjaliści branży IT oraz przedsiębiorcy, w tym związani z nowymi technologiami OZE.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Inwestora w Urzędzie Gminy Moszczenica pod adresem mailowym boi@moszczenica.eu lub pod numerem tel. 044 616 96 25.

 

W godzinach 10.00-18.00 odbędą się Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z odnawialnymi źródłami energii w Gminno Szkolnej Hali Sportowej im Romana Kaźmierczaka przy ul. Spacerowej 15, 97-310 w Moszczenicy. Równolegle do w/w wydarzeń będzie można zapoznać się z lokalną przedsiębiorczością, odwiedzić stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, spróbować niepowtarzalnych smaków, oraz produktów pszczelarskich.

Dla najmłodszych przewidziano liczne atrakcje.

Do zobaczenia już w najbliższą niedzielę.

Wybierz obszar: Kongresy i Targi

Autor: Gmina Moszczenica

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn