Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Facebook Twitter LinkedIn

Kompleksowo o markach własnych w październiku

Kategoria: Kalendarium

Dyskusje o zarządzaniu, wiedza o trendach oraz możliwości rozszerzenia biznesu - FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach to pierwsze w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie w 100% poświęcone markom własnym. Warto odwiedzić Targi Kielce 25 – 26 października 2017.

Wydarzenie dedykowane jest firmom, które zamierzają lub już produkują marki własne, odbiorcom hurtowym i sieciom handlowym. Podczas konferencji poruszone będą tematy związane ze strategią budowania marki, rolą innowacji w kreowaniu marek własnych oraz prognozami rynkowymi na lata 2017-2020. Wśród prelegentów gościć będziemy wyłącznie praktyków branży z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu i koordynowaniu pracy z markami własnymi.

Konferencji towarzyszą targi producentów marek własnych, zorganizowane w drugim co do wielkości ośrodku targowym w Polsce, odwiedzanym corocznie przez ponad 240.000 zwiedzających. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na www.futureprivatelabels.pl

Forum Dobrych Praktyk – nowość w formule targowej

Nowością tegorocznej edycji Future Private Labels jest Forum Dobrych Praktyk – projekt mający na celu szerzenie dobrych praktyk w zakresie wizerunku firmy, opakowań i odpowiedniej strategii brandingowej. W ramach Forum profesjonaliści i praktycy designu podpowiedzą, jak wprowadzić zmiany w wizerunku marki własnej, zdiagnozują sytuację bieżącą firmy, opakowania lub produktu oraz poradzą jak powinien wyglądać proces projektowy.

Warsztaty opakowań znów w Targach Kielce

Uzupełnieniem całego wydarzenia są trwające dwa dni (25 i 26 października) bezpłatne warsztaty dotyczące opakowań prowadzone przez ekspertów z branży. Podczas warsztatów przedsiębiorcy dowiedzą się między innymi, jak wprowadzić skuteczny redesign produktów, jak projektować opakowania, aby w optymalny sposób prezentowały się na półce, czy jakie są trendy w projektowaniu opakowań.

Opakowanie na medal

Ważną częścią strategii marki własnej jest opakowanie produktu, jego komunikacja wizualna i przekaz dla klienta. Podczas FUTURE PRIVATE LABELS odbędzie się już druga edycja konkursu na najlepsze opakowanie produktu marki własnej  – „Best Private Label Packaging”.

Opakowania mogą zgłaszać firmy, które projektowały je dla marek własnych, producenci tych marek lub ich właściciele. Zgłoszenia do konkursu są bezpłatne i są przyjmowane do 11.10.2017 (więcej informacji na www.futureprivatelabel.pl).

Autor: Future Pivate Labels

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco!

Facebook Twitter LinkedIn