Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Taylor Wessing jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawną, oferującą klientom szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania. Posiadając ponad 1000 prawników w 28 biurach w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzi i w Azji, Taylor Wessing oferuje przedsiębiorcom z całego świata, zintegrowane doradztwo prawne łączące międzynarodowe standardy z lokalnymi uwarunkowaniami.

Taylor Wessing koncentruje się na sektorach przyszłości, a doradztwo na rzecz podmiotów z sektora life sciences & healthcare, jest jednym z naszych głównych obszarów działalności. Nasze dogłębne zrozumienie tego sektora w połączeniu z wiedzą dotyczącą nowoczesnych technologii, pozwala nam przewidywać nadchodzące trendy oraz udzielać porad dotyczących nowatorskich rozwiązań. 

Nasz międzynarodowy zespół Life Sciences & Healthcare zajmuje czołowe miejsce w rankingach za swoją pracę w zakresie umów licencyjnych, prawa spółek (w tym funduszy private equity oraz venture capital) oraz sporów patentowych.

W warszawskim biurze Taylor Wessing do dyspozycji pozostaje zespół prawników posiadający nie tylko wiedzę wynikającą z międzynarodowej praktyki kancelarii, ale również doskonałą znajomość lokalnych uwarunkowań prawnych, z którymi musi zmierzyć się przedsiębiorca.

Słowa kluczowe:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn