Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

8 wskazówek jak wybrać odpowiedni system rentgenowski (X-ray)

8 wskazówek jak wybrać odpowiedni system rentgenowski (X-ray)

Według raportów RASFF, oraz niezależnych źródeł co roku dochodzi do setek wycofań produktów z rynku z powodu wad produkcyjnych oraz obecności ciał obcych. Ilości te są co prawda mniejsze niż te związane z zanieczyszczeniami alergenami czy mikroorganizmami, ale obecność ciał obcych wywołuje bardzo poważne reperkusje medialne i wpływa na wizerunek marek. Dlatego ze względu na niezmiernie poważne skutki prawidłowy dobór urządzeń kontrolujących jest kluczowy.

Decyzja o zakupie urządzeń do kontroli rentgenowskiej może być trudna dla wielu producentów żywności. Po podjęciu decyzji o tym, jaki produkt będzie obsługiwała maszyna i za jaką funkcję będzie odpowiadać maszyna, nadal należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Zapoznaj się z krótkim omówieniem 8 najważniejszych kwestii przy wyborze systemu kontroli rentgenowskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z 8 wskazówkami pomagającymi w wyborze odpowiedniego systemu rentgenowskiego przygotowanych przez specjalistów z firmy Ishida.

Słowa kluczowe: ciała obce, defekty produktów, kontrola rentgenowska, x-ray

Materiał udostępniony przez: Fenix Systems Sp. z o.o.

Wypełnij formularz w celu pobrania opracowania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn