Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

D-COUNT® - zaawansowane rozwiązanie analityczne do szybkiego wykrywania mikroorganizmów

System D-COUNT® to zaawansowane rozwiązanie analityczne do szybkiego wykrywania mikroorganizmów. Przekraczając granicę klasycznej mikrobiologii i pomijając etap wzrostu na podłożach agarowych, razem z systemem D-COUNT® możemy zdecydowanie przyspieszyć proces analityczny. Wpłynie to na poprawę nie tylko jakości produktu, ale przede wszystkim na cały proces produkcji. Zaawansowane rozwiązanie do szybkiego testowania pomaga skrócić czas cyklu produkcyjnego i zmniejszyć zapasy, a także w razie konieczności wdrożyć w odpowiednim czasie niezbędne procesy produkcyjne.

Dzięki uzyskaniu wyników w krótszym czasie minimalizujemy ryzyko i koszty związane z potencjalnym skażeniem w trakcie procesu, jednocześnie gwarantując i podnosząc jakość produktów dostarczanych do klientów.

System D-COUNT® przeznaczony jest do wielu różnych matryc m.in.: soków, różnego rodzaju napojów, produktów mlecznych (mleko, jogurty, kefiry, desery), wsadów owocowych, surowego mięsa, kosmetyków i innych.

SZYBKOŚĆ

 • Skrócenie czasu kwarantanny produktów nawet o 12 dni
 • Czas do uzyskania wyników liczony w godzinach i minutach, a nie dniach
 • Szybkie liczenie i podawanie wyników obecne/nieobecne

ELASTYCZNOŚĆ

 • Możliwość badania serii po 25 lub 50 próbek
 • Badanie do 40 próbek na godzinę

STANDARYZACJA I AUTOMATYZACJA

 • Automatyczne znakowanie komórek
 • Wyniki w formie cyfrowej, bez konieczności hodowli na podłożach agarowych
 • Możliwość podłączenia do systemu informatycznego LIMS
 • Możliwość zdalnej pomocy serwisu technicznego lub merytorycznego z wykorzystaniem oprogramowania VILINK®

Słowa kluczowe: cytometria, soki, UHT, oznaczanie liczby mikroorganizmów, jałowość, badanie jałowości

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn