Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

JARS S.A. jest polską firmą rodzinną, która świadczy usługi laboratoryjne oraz usługi techniczne w sektorze spożywczym, rolnym, ochrony środowiska, geologii, kosmetyków i chemii gospodarczej. Biorąc pod uwagę oferowany zakres usług można stwierdzić, że posiada największe polskie laboratoria. Oprócz tego doradza

w kwestii bezpieczeństwa żywności i ochrony środowiska jednym z najbardziej znanych firm w kraju, a w swoich laboratoriach bada produkty największych firm z całej Europy.

Atutem firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta, a praca opiera się na zgranym zespole tworzonym przez ekspertów w swoich dziedzinach. Nasi specjaliści między innymi wdrażają nowe projekty, współuczestniczą w opracowywaniu aktów prawnych oraz prowadzą zajęcia na uczelniach wyższych. Nasze kompetencje i wiarygodność badań potwierdzone są licznymi certyfikatami i zatwierdzeniami.

Wysoka jakość i profesjonalizm naszych usług to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany zakres akredytacji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów z Polski i zagranicy.

Słowa kluczowe:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn