Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Naturalny energy drink bez dodatku cukru i konserwantów!

Pobierz materiały

Kategoria: Biznes Fakty

Polscy sadownicy pojawili się już na rynku cydru, teraz przyszła kolej na jabłka w formie napoju energetyzującego. W ostatnim czasie podczas targów WorldFood Warsaw firma Jabłka Grójeckie wystawiła swój interesujący produkt – naturalny Energy drink YABU bez dodatku cukru i konserwantów! Biorąc pod uwagę skład większości produktów z tej grupy, YABU to jedna z prawdziwych perełek. To lekko gazowany napój jabłkowy z dodatkiem naturalnej kofeiny i ekstraktu z guarany.
Według producenta YABU to napój idealny do spożycia przed długą podróżą, po ciężkim dniu w pracy oraz polecany dla osób, u których występują trudności z koncentracją. Nie zaleca się spożywania napoju przez dzieci, kobiety w ciąży oraz kobiety karmiące piersią. Produkt nie powinien być również stosowany przez osoby wrażliwe na kofeinę. Napoju nie należy mieszać z alkoholem.

W składzie YABU występują jedynie 4 składniki: tłoczony na zimno sok jabłkowy naturalnie mętny (99,5%), dwutlenek węgla, naturalna kofeina (0,03%) oraz ekstrakt z guarany (0,2%). Sok jabłkowy wyprodukowany z certyfikowanych Jabłek Grójeckich. Produkt nie zawiera dodatku cukru oraz konserwantów.

Wartość energetyczna produktu wynosi 46 kcal w 100 g produktu. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach jednostkowych – puszkach o pojemności 250 ml.

Koszt napoju YABU wynosi ok. 5 zł i jest około 2 razy większy w porównaniu do ceny „tradycyjnych” napojów energetyzujących obecnych na rynku. Ma jednak szansę zdobyć serca tych, którzy napoje energetyzujące uważają za niezdrowe ze względu na obecność konserwantów oraz cukru.

Produkt dostępny w wybranych sklepach w województwie mazowieckim, w miejscowościach, takich jak: Warszawa, Błędów, Gołosze, Biejkowska Wola, Grójec, Góra Kalwaria, Promna, Białobrzegi, Belsk Duży oraz Wilków Pierwszy. W celu uzyskania dokładnych namiarów zapraszamy do mapy producenta - http://yabu.pl/mapa/

Poniżej znajduje się fiszka techniczna produktu do pobrania. Informacje pochodzą z ciągłego monitoringu rynku Probase 360.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dostępu do całej bazy produktów ProBase360 zapraszamy do kontaktu: biuro@probase360.pl

 

 

 

Wybierz obszar: Nowości rynkowe

Autor: ProBase360

Wypełnij formularz w celu pobrania materiałów

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn