Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Psychika a dietetyka - III Ogólnopolska Konferencja

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

Już 23-24 marca 2019 roku w Łodzi odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiej Konferencji PAD „Psychika a Dietetyka”. Konferencja została podzielona na dzień wykładowy i warsztatowy. Na największej psychodietetycznej konferencji w Polsce wystąpią eksperci, którzy od lat zajmują się relacjami między żywieniem a stanem psychicznym człowieka.

Podczas dnia wykładowego zajmiemy się niezmiernie interesującą tematyką wpływu otyłości i alkoholu na gospodarkę hormonalną i proces neurogenezy, czy możliwości zapobiegania zmianom neurozwyrodnieniowych poprzez składniki diety. W głównej mierze, skupimy się jednak na osi mózg-jelita, gdzie zajmiemy się przekaźnictwem hormonalnym, czy związkiem między IBS, tryptofanem a serotoniną. Poświęcimy również uwagę roli diety w różnych zaburzeniach neurologicznych i nie zapomnimy o aspekcie motywacji!

Wspaniałym dopełnieniem dnia wykładowego będzie sesja prac własnych, podczas której przedstawione zostaną najnowsze doniesienia naukowe z dziedziny psycho- i neurodietetyki.

W dniu warsztatowym natomiast, dowiemy się, jak projektować indywidualną drogę leczenia dla pacjenta otyłego oraz cierpiącego na zaburzenia odżywiania. Poszerzymy swoje umiejętności dotyczące motywowania siebie i swoich podopiecznych do zmiany i utrzymania korzystnych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy po więcej informacji na www.pad.eletive.pl lub na serwis Facebook, gdzie umieściliśmy dedykowane wydarzenie - https://www.facebook.com/events/1962989037142094/.

Jeszcze do końca stycznia obowiązują preferencyjne stawki udziału w konferencji.

Autor: Psychika a dietetyka

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn