Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Grupa NOACK od 1980 roku dostarcza innowacyjne produkty oraz nowe technologie dla przemysłu rolno-spożywczego. Zakres działania naszej firmy, poza Polską, obejmuje również 9 innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. NOACK POLEN Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją testów do oceny jakości i bezpieczeństwa żywności oraz surowców, testów do diagnostyki weterynaryjnej, a także urządzeń laboratoryjnych.

Drugim obszarem działania jest dystrybucja dodatków paszowych.

Bezpieczeństwo i Jakość Żywności na pierwszym miejscu:

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości produktów. W zakresie bezpieczeństwa i jakości artykułów spożywczych posiadamy kompletną ofertę obejmującą:

·         Testy 3M™   Petrifilm™ – gotowe do użycia płytki, służące do szybkiego i łatwego oznaczania większości drobnoustrojów w produktach spożywczych oraz w próbkach środowiskowych.

·         3M™ Molecular Detection System (MDS) do szybkiego wykrywania patogenów (Salmonella, E. coli O157, Listeria spp. Listeria monocytogenes, Cronobacter spp., Campylobacter).

·         Luminometr 3M™ Clean-Trace™  - urządzenie do monitoringu higieny z wykorzystaniem bioluminescencyjnego pomiaru ATP, dostarczany wraz z oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania higieną w zakładzie produkcyjnym.

·         Podłoża mikrobiologiczne zgodne z normami ISO oraz alternatywne metody posiadające walidację AFNOR, służące do wykrywania oraz oznaczania liczby drobnoustrojów w produktach spożywczych i wymazach środowiskowych.

·         Łatwe w użyciu testy do wykrywania i oznaczania zawartości alergenów pokarmowych w produktach i w obszarze produkcyjnym

·         Systemy służące do wykrywania i oznaczania zawartości mikotoksyn w artykułach rolno-spożywczych

·         Rozwiązania PCR- GMO (GMOScreen, GMOIdent, GMOQuant, patogeny - testy BACGene, BACSpec)

·         Testy paskowe przeznaczone do wykrywania pozostałości antybiotyków w mleku

·         Testy enzymatyczne

·         Urządzenia laboratoryjne

Słowa kluczowe: ocena jakości, bezpieczeństwo żywności, oznaczanie drobnoustrojów, urządzenia laboratoryjne

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn