Strategia ochrony własności intelektualnej dla MŚP na konkurencyjnym rynku - Urząd Patentowy RP zaprasza na konferencję
Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji pt. „Strategia ochrony własności intelektualnej dla MŚP na konkurencyjnym rynku", która odbędzie się w trybie stacjonarnym w dniu 18 września 2024 roku, w Hotelu Belotto w Warszawie. Rozpoczęcie wydarzenia przewidziane jest na godzinę 9.00. Wymagana jest uprzednia rejestracja.
Wydarzenie zgromadzi liderów z różnych organizacji zajmujących się ochroną własności intelektualnej, co stworzy platformę do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie strategii IP. Uczestnicy będą mieli okazję dzielić się swoimi osiągnięciami, wyzwaniami oraz pomysłami na efektywne zarządzanie własnością intelektualną. Konferencja stanowi więc doskonałą okazję dla MŚP, aby nauczyć się, jak skutecznie rozwijać swoje strategie IP, wykorzystując dostępne wsparcie, narzędzia i zasoby.
Więcej informacji o wydarzeniu, program konferencji a także formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.
Przeczytaj także
-
05.09.2024
Polski rynek piwa i chmielu - raport UOKiK
UOKiK zbadał charakterystykę, relacje i poziom konkurencji w polskiej branży piwnej i chmielarskiej. Jej największymi problemami są: rozdrobnienie plantatorów i słabo rozwinięte przetwórstwo chmielu. W raporcie z badania, oprócz diagnozy, znalazły się rekomendacje dla branży.
-
03.09.2024
Alternatywne źródła białka – ewolucja sektora w Europie
Jednym z trendów jest to, że chociaż liczba transakcji spadła w pierwszej połowie tego roku w porównaniu z rokiem 2023, wartość tych transakcji faktycznie wzrosła – co pokazuje, że inwestorzy są skłonni wspierać, ale na razie tylko firmy o silnych wskaźnikach.
-
30.08.2024
Nowe zagrożenia chemiczne w żywności i paszach – co robi aktualnie EFSA?
Najnowszy raport techniczny EFSA zawiera przegląd działań EFSA związanych z pojawiającymi się chemikaliami w okresie 2020–2023. Przedstawiono zidentyfikowane pojawiające się chemikalia, a także analizę mocnych i słabych stron ogólnego procesu identyfikacji, ze szczególnym uwzględnieniem jego długoterminowej zrównoważoności.