Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn
  • 12.10.2022

    Czy testy immunologiczne mogą ograniczyć zanieczyszczenia mykotoksynami w żywności?

    Powszechne użycie testów immunologicznych sprawdzających poziom mykotoksyn na każdym etapie produkcji roślinnej i zwierzęcej ma szereg korzyści. Całkowite wyeliminowanie mykotoksyn jest niemożliwe, jednak stosując się do odpowiednich zasad bezpieczeństwa można ograniczać ich stężenie do minimum, zapewniając przy tym bezpieczny surowiec konsumentom. ProGnosis Biotech konsekwentnie od lat wprowadza innowacje i utrzymuje unikalny system opracowywania zestawów testowych.

    Czytaj więcej

ProGnosis Biotech to innowacyjna firma biotechnologiczna, specjalizującą się w opracowywaniu i produkcji nowoczesnych testów in vitro do zastosowania na rynku artykułów spożywczych, produktów rolniczych oraz diagnostyki klinicznej.

ProGnosis Biotech, z siedzibą główną w Grecji, eksportuje testy diagnostyczne ELISA oraz szybkie testy typu Lateral Flow do ponad 40 krajów na całym świecie. Na rynku, na którym konkurencja jest wymagająca, a środowisko podlega ciągłym zmianom, firma ProGnosis Biotech osiągnęła wysoką pozycję w branży diagnostyki żywności poprzez ciągłe ulepszanie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań. Firma jest mocno zaangażowana w nieustające doskonalenie, inwestując każdego roku ponad 15% zysków w badania i rozwój.

Słowa kluczowe: bezpieczeństwo żywności, mykotoksyny, alergeny, testy paskowe, testy elisa, szybkie testy, mikotoksyny, biotechnologia

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn