Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

TÜV SÜD Polska oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie badań, inspekcji, ekspertyz i certyfikacji w całym łańcuchu żywnościowym. Przy pomocy zespołu doświadczonych ekspertów TÜV SÜD Polska wspomaga działania operatorów na rynku żywnościowym poprzez dostarczanie potrzebnej wiedzy z zakresu wymagań prawa, technologii, bezpieczeństwa żywności, żywienia oraz systemów zarządzania.

Słowa kluczowe: badania, inspekcje, ekspertyzy, certyfikacja, bezpieczeństwo żywności, kontrola żywności, tuv sud

Nasze szkolenia

Nasze publikacje

 • 06.06.2019

  Pierwszy Certyfikat "Bez GMO" wręczony

  Z dumą informujemy, że pierwszy zakład mleczarski pomyślnie przeszedł proces certyfikacji „Bez GMO” i ukończył go z wynikiem bardzo dobrym, a w dniu 28 maja 2019 r. w Pałacu Zamoyskich w Warszawie mieliśmy przyjemność wręczyć certyfikat „Bez GMO” Prezesowi Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy - Panu Zbigniewowi Kalinowskiemu.

  Czytaj więcej
 • 18.04.2019

  Jakie będą globalne trendy żywieniowe w 2025 roku?

  Co by było, gdyby zamiast zwierząt hodowlanych, ludzie zaczęli spożywać białko pochodzące z mięsa produkowanego metodą in vitro lub z owadów? Co by się stało, gdyby scalić wszystkie gospodarstwa w jedno i zautomatyzować ich pracę przy pomocy robotów lub połączyć najnowocześniejszą technologię hydroponiki z zaawansowanymi systemami hodowli ryb? Zgodnie z prognozami naukowców wprowadzenie takich rozwiązań w najbliższym czasie jest wysoce prawdopodobne.

  Czytaj więcej
 • 21.03.2019

  Standardy bezpieczeństwa żywności w łańcuchu spożywczym - konferencja TÜV SÜD Polska

  Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję „Standardy bezpieczeństwa żywności w łańcuchu spożywczym”, organizowaną przez TÜV SÜD Polska, która odbędzie się 28 marca w warszawskim hotelu Marriott. 

  Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn