Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

II edycja międzynarodowej konferencji MeetUp Food Supplement Ingredients Business & Science

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

PK Components we współpracy z Wydziałem Nauk o Żywności SGGW w Warszawie zapraszają po raz drugi na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży suplementów diety jakim jest międzynarodowa konferencja MeetUp Food Supplement Ingredients Business & Science dotycząca innowacyjnych składników suplementów diety, która odbędzie się już 29 października w Warszawie.

MeetUp Food Supplement Ingredients Business & Science 2019 to okazja do spotkania osób zaangażowanych w kreowanie bezpiecznej i sprawnie funkcjonującej branży. Tegoroczna edycja to pula wyselekcjonowanych prelekcji prezentowanych w trzech blokach tematycznych: probiotyki, ekstrakty roślinne oraz oleje.

Zaproszeni prelegenci posiadają wiedzę i kompetencje zdobyte zarówno w instytucjach naukowych, jak i biznesie. W ciągu jednego dnia inspirujących wykładów dostarczą Państwu aktualną wiedzę na temat innowacyjnych składników suplementów diety z uwzględnieniem ich technologicznych, legislacyjnych i marketingowych aspektów.

Konferencja jest adresowana do osób z firm działających na rynku suplementów diety (działy zakupów, działy R&D); kadry naukowo badawczej zajmującej się tematyką suplementacji; przedstawicieli krajowych organów kontroli sanitarnej oraz osób zainteresowanych tematyką suplementów diety.

MeetUp Food Supplement Ingredients Business & Science to jedyne takie wydarzenie w Polsce łączące dwa światy: nauki i biznesu. To gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego wykładów i paneli dyskusyjnych, współtworzonych przez uznanych ekspertów. W jednym miejscu powstanie przestrzeń do zdobycia cennej wiedzy i nawiązania relacji biznesowych.

Dobrze funkcjonująca branża to recepta na budowanie zaufania świadomych i wymagających konsumentów!

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na stronie www.meetupconference.pl

Zarejestruj się już teraz – nie możesz przegapić tego wydarzenia!

Liczba uczestników ograniczona.

Autor: PK Components

Organizator wydarzenia:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn