Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Trzoda 3.0, czyli dawny Narodowy Dzień Świni poszerza swój zasięg!

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

Firma InConventus pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom producentów i hodowców trzody chlewnej oraz firm z tejże branży, w celu stworzenia międzynarodowej platformy do wymiany doświadczeń i informacji. Nowoczesny, Wschodnioeuropejski Kongres dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej już 26 lutego!

Aktualne problemy branży, działania strategiczne MRiRW, nowoczesne technologie karmienia, zagadnienia ze świata weterynarii, najnowsze technologie wykorzystywane w polskich gospodarstwach,  porównanie polskiej i zagranicznej genetyki, afrykański pomór świń… A to tylko niektóre z tematów, które poruszone zostaną podczas III już edycji Wschodnioeuropejskiego Kongresu dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej. Tym razem to IBB Andersia Hotel Poznań Centrum stanie się platformą do wymiany aktualnych informacji w sektorze trzody chlewnej. Nie zabranie merytorycznych prelekcji, wystawy branżowej i wielu inspirujących konfrontacji między hodowcami, producentami trzody i przedstawicielami wiodących firm z tego sektora.

Wydarzenie odbędzie się 26 lutego, a rejestracji na nie można dokonać tu: http://pig-congress.com/ Nie może Cię zabraknąć!

 

 

Autor: InConventus

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn