Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Jak efektywnie zarządzać markami własnymi?

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE już od 16 do 17 października 2019 w Targach Kielce!

Konferencje, przegląd światowych trendów i znakomici goście – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęconego markom własnym. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze opakowanie roku. Październikowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych eventów branży.

Tegoroczna edycja wystawy upłynie pod znakiem światowego designu. Wystawcą targów będzie K-Kreate - firma uznanego za najlepszego projektanta obu Ameryk przez miesięcznik „Time”, Karima Rashida.

Stałym akcentem październikowego spotkania są specjalistyczne konferencje. Podczas tegorocznej, poruszone będą tematy związane ze strategią budowania marki i rolą innowacji w kreowaniu marek własnych.

Ponadto, w tym roku, naszą ofertę uzupełniamy o bezpłatne szkolenie pt. „Produkcja kontraktowa – jak zrobić markę własną z sieciami handlowymi”, które odbędzie w terminach poprzedzających targi,  w Warszawie (25 IX 2019) i Wrocławiu (2 X 2019) -rejestracja i więcej informacji na www.markiwlasne.pl. Uczestnikom zostaną wręczone certyfikaty w czasie targów w Kielcach.

 

Autor: Targi Kielce

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn