Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Kellogg’s w Kutnie walczy o laur w konkursie bezpieczny pracodawca

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

Kutnowska fabryka Kellogg`s w ubiegłym roku zajęła wysoką pozycję w konkursie „Pracodawca – Organizator bezpiecznej pracy”. Sukces ten mógł zostać osiągnięty, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i systemom bezpieczeństwa, oraz wysokiemu poziomowi kultury bezpieczeństwa pracowników.

W tym roku Kellogg’s w Kutnie ma szansę na osiągnięcie kolejnego, dobrego wyniku w prestiżowym konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Nagrody dają oczywiście dużą satysfakcję, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo pracowników. Tym bardziej cieszymy się, że w wewnętrznym badaniu Ankiety Zaangażowania pracownicy ocenili nasze i swoje bezpieczeństwo na wysokie [96,4%]”- komentuje Marta Janeczko – Starszy Kierownik Bezpieczeństwa, Zrównoważonego Rozwoju i Inżynieringu Kellogg’s w Kutnie.

Wysokie standardy są osiągane przez zastosowanie nowoczesnych systemów, precyzyjnych procedur i dzięki wysokiemu zaangażowaniu pracowników. W związku z rozwojem zakładu Kutnie, aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowiska techniczne, inżynierskie, liderskie, a także operatorów produkcji.Firma szacuje, że liczba zatrudnionych osób do maja 2021 roku przekroczy 500 osób.

Firma Kellogg’s to światowy lider w produkcji płatków śniadaniowych i słonych przekąsek, właściciel zakładu Pringles w Kutnie. W procesie produkcji zawsze stawia na najwyższe standardy w zakresie jakości produkowanej żywności, bezpieczeństwa produktu, a także bezpieczeństwa zatrudnionych pracowników.

 

Autor: Kellogg’s - informacja prasowa

Przeczytaj także

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn