Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Laboratorium Smaku & Zapachu to firma związana z branżą spożywczą od kilku lat. Naszą pasją jest smak i zapach produktów, dlatego też zajmujemy się nie tylko dystrybucją  ekstraktów i aromatów spożywczych ale również  kompleksową obsługą klientów związaną z aromatami  .

Naszym Klientom oferujemy nie tylko produkty ale też wiedzą techniczną w zakresie  aplikacji , ewaluacji i kreacji aromatów. Dzielimy się najnowszymi trendami światowymi w przemyśle spożywczym, badaniami rynkowymi i konsumenckimi. Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom  klientów  przygotowujemy  prezentacje produktowe z użyciem aromatów i ekstraktów firmy Fontarom, Jean Niel i Synergy . Prowadzimy doradztwo techniczo- technologiczne.

Naszym główny partnerem jest rodzinna , francuska firma aromatyczna Fontarome  działająca na r od blisko 30 lat w branży F&F ( frangrance & flavours) aromaty spożywcze i kompozycje zapachowe.

Oferujemy aromaty spożywcze dla przemysłu spożywczego – napoje bezalkoholowe i alkoholowe, mleczarstwo i lody, piekarnictwo, słodycze, żywienie zwierząt. Aromaty w formie płynnej i proszkowej . Główne kierunki smakowe – cytrusy, owoce egzotyczne, przyprawy i zioła , nuty kwiatowe, warzywne, kuchni etnicznych , serowe .

Aromaty produkowane są w oparciu od dyrektywę EC 1334/2008.

W odpowiedzi na zapotrzebowania rynku związane z „Czystą etykietą” firma Fontarome wprowadziła do swojej oferty ekstrakty botaniczne i ziołowe.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie https://laboratoriumsmakuizapachu.pl 

Zapraszamy do współpracy

Słowa kluczowe: aromaty

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn