Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Jak ograniczyć trzy główne rodzaje odpadów

Pobierz materiały

Kategoria: Procesy i Technologie

Odpady to sól w oku producentów żywności na całym świecie. Procesy kontroli produktów przyczyniają się do „dopuszczalnych” poziomów odpadów każdego dnia — ale czy powinny być dopuszczalne?

W tym artykule opisano, jak systemy wykrywania metali i systemy kontroli rentgenowskiej nowej generacji zmniejszają ilość odpadów w zastosowaniach związanych z masowymi produktami spożywczymi.W szczególności skupia się na tym, jak zaawansowane funkcje mogą:

 

 • Zoptymalizować wydajność produkcyjną i skrócić przestoje
 • Zwiększyć wydajność produkcji poprzez ograniczenie ilości odpadów i przepełnienia
 • Zaoszczędzić pieniądze poprzez zwiększenie efektywności procesów.

Zapraszamy do pobrania pełnej noty aplikacyjnej:

Autor: Mettler-Toledo

Wypełnij formularz w celu pobrania materiałów

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Artykuł opublikowany dzięki firmie:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn