Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Intertek jest globalnym dostawcą Kompleksowego Zapewnienia Jakości (Total Quality Assurance). Począwszy od usług inspekcyjnych i audytorskich poprzez badania laboratoryjne, szkolenia, doradztwo jakościowe, certyfikację - usługi Intertek wspierają jakość i bezpieczeństwo produktów, usług i procesów.

W Polsce od ponad 10 lat pomagamy producentom i eksporterom w spełnieniu wymagań lokalnych rynków w zakresie badań i certyfikacji produktów i usług. Dzięki naszej globalnej obecności i rozpoznawalności na rynkach międzynarodowych, klienci mogą zminimalizować ryzyko ekspansji na rynki zagraniczne.

Oferujemy globalne wsparcie dla przemysłu spożywczego i opieki zdrowotnej, pomagając markom, detalistom, producentom i dostawcom dostarczać bezpieczniejsze produkty konsumentom. Posiadamy również własne laboratorium badawcze w Gostyninie. 

Akredytowane Laboratorium Badawcze Intertek Poland Sp. z o.o. działa zgodnie z wymaganiami międzynarodowego systemu jakości wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005, a potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat akredytacji Nr AB 381 nadany przez Polskie Centrum Akredytacji. Laboratorium posiada pełną niezależność w zakresie prowadzonych badań. Jest bezstronne w sposobie przedstawiania wyników.

Słowa kluczowe: pestycydy, wartość odżywcza, metale ciężkie, alergeny, mikrobiologia

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn