Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

TraceON Kontrola roślin - usprawnia pracę osób przeprowadzających kontrolę stanu roślin

TraceON usprawnia pracę osób przeprowadzających kontrolę stanu roślin: system zapisuje wyniki przeliczania wschodów, postęp realizacji zleceń oraz dokumentację fotograficzną z inspekcji.

Produkt dostępny jako składowa systemu TraceON dla wspierania traceability w firmach. Dzięki odpowiedniemu oznaczaniu partii kodami (np. QR) możliwe jest stałe kontrolowanie stanu roślin. Można także rozszerzyć kontrolę na innych uczestników łańcucha produkcji, np. na dostawców lub dystrybutorów.

Co daje TraceON?

- Nowoczesne narzędzie do zbierania i interpretacji danych,

- Szczegółowe informacje o produkcie dla producenta i jego kontrahentów,

- Dowód jakości i potwierdzenie stałego dążenia do zwiększania bezpieczeństwa żywności,

- Minimalizację strat w razie wykrytych nieprawidłowości: dzięki szczegółowym informacjom o towarach wycofuje się pojedynczą wadliwą partię, a nie wszystkie dostawy.

Słowa kluczowe: system informatyczny, oprogramowanie, aplikacja mobilna, traceability, identyfikowalność, kontrola jakości, dowód jakości, przeliczanie wschodów, kontrola roślin, dokumentacja fotograficzna

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn