Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Komunikacja w czasie kryzysu - sprawdź nasze rozwiązania na 2020

Komunikacja w czasie kryzysu - sprawdź nasze rozwiązania na 2020

FoodFakty – o nas

Eksperci FoodFakty samodzielnie przygotowują dziesiątki materiałów redakcyjnych, raportów, opracowań i analiz pod kątem SEO. Są do Państwa dyspozycji, doradzą, przedstawią możliwości, jeśli to niezbędne przygotują dla Państwa treści, grafikę, banery, poprowadzą komunikację Państwa kont na LinkedIn.

Narzędzia FoodFakty to przede wszystkim mechanizmy wspierające komunikację bazującą na marketingu treści oraz wspierające generowanie LEADów. Specyfiką Foodfakty.pl jest pełna transparentność efektywności działań, pełna statystyka publikacji, zestawienia wygenerowanych kontaktów.

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja całkowicie zmienia funkcjonowanie firm, również dla nas jest to czas ogromnych wyzwań. Według wielu źródeł to właśnie komunikacja stanowi kluczowy element przeciwdziałaniu kryzysom.

Pragniemy wyjść z inicjatywą wzmocnienia i umożliwienia każdej niezbędnej Państwa komunikacji, rozumiemy wyzwania i uwarunkowania i dlatego przygotowaliśmy zupełnie nowe narzędzia i warunki współpracy.

Przygotowaliśmy bardzo szeroki wachlarz narzędzi i form dedykowanych dostawcom dla przemysłu spożywczego, ale również dla firm produkujących żywność.

Odpowiadając sytuacji oferujemy nie tylko same narzędzia komunikacji, ale również oferujemy przygotowanie treści, materiałów, po prostu możemy przejąć część zadań działów marketingowych oraz pełnić rolę biura PR, posiadamy szeroką sieć kontaktów medialnych i instytucjonalnych.

Postaramy się znaleźć rozwiązanie na każdy dostępny u Państwa budżet, a prawdziwe zarabianie odkładamy na przyszłe okresy.

Polecamy artykuł, który może być przykładem naszej pracy:  Komunikacja w branży spożywczej w dobie kryzysu koronawirusa. Wyzwanie dla dostawców branży spożywczej. Opinia eksperta

 

 O PROJEKCIE FOODFAKTY

HISTORIA

 • 2017 - Start projektu jako dwutygodniowy newsletter
 • 2018 – Pierwsza odsłona portalu
 • 2019 – Nowe formy komunikacji - Raporty FoodFakty
 • 2019 – Konta na Social media – Linkedin / Facebook
 • 2020 – kolejne formy komunikacji - FF Nawigator

DOTYCHCZAS

3500 publikacji artykułów, szkoleń, webinariów, produktów

1500 postów na kontach Social Media (LinkedIn, Facebook)

150 wysłanych newsletterów

100 opracowań w formie raportów

75 patronatów nad wydarzeniami

ALE PRZEDE WSZYSTKIM

1 500 000 odczytań opublikowanych treści

310 000 rożnych czytelników

15 000 pobrań materiałów i uczestników webinariów ( realnych kontaktów dla sponsorów )

8 000 adresatów newslettera co tydzień

120 zadowolonych partnerów biznesowych

 

Zachęcamy i zapraszamy do współpracy 

foodfakty@foodfakty.pl 501 370 590

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do Kontaktu

Materiał udostępniony przez: FoodFakty

Zaloguj się lub wypełnij formularz i pobierz materiał

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn