Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Lista kontrolna (Food Standards Agency) – zarządzanie alergenami w zakładzie produkcyjnym

Autor: FoodFakty

Lista kontrolna (Food Standards Agency) – zarządzanie alergenami w zakładzie produkcyjnym

Dokument jest szczegółową, gotową do wdrożenia propozycją listy kontrolnej pomagającej określić poziom ryzyka i stopień zabezpieczenia operatora przed ryzykiem występowania alergenów w produktach spożywczych.

Check-lista obejmuje aspekty, takie jak personel, surowce i łańcuch dostaw, przechowywanie, przesiewanie, opakowania, kontrola etykiet i inne. Odnosi się do niezbędnych działań, które operator powinien objąć oceną ryzyka.

Opracowane na podstawie: https://www.food.gov.uk/

Pobranie materiałów jest darmowe. 

 

Słowa kluczowe: alergen, alergeny, check lista, kontrolna, kontrola zakładu

Materiał udostępniony przez: FoodFakty

Wypełnij formularz w celu pobrania opracowania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn