Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Raport 2015: Ogólna charakterystyka kabanosów. Wartość odżywcza i składniki produktów

Raport 2015: Ogólna charakterystyka kabanosów. Wartość odżywcza i składniki produktów

Przekazujemy Państwu unikalne, wielowymiarowe i kompleksowe narzędzie managerskie w postaci raportu ProDUKTTM. Wierzymy, że jest ono pierwszym tak obszernym opracowaniem wybranej kategorii produktowej. Niniejsze opracowanie zawiera przekrojowy zbiór danych, syntetycznych informacji oraz skonsolidowanych wielowymiarowych analiz zwielokratniających efektywność kształtowania jakości oraz strategii marketingowej kategorii produktowej KABANOS.

Poprzez zintegrowanie tysięcy rozproszonych danych rynkowych i produktowych o kilkuset pozycjach SKU z rynku polskiego w połączeniu z nowatorską metodyką analiz i agregacji danych wykonanej przez zespół marketingowców i technologów, uzyskaliśmy unikalną wartość dodaną w postaci dynamicznego narzędzia managerskiego dla działów MARKETINGU, R&D oraz HANDLOWEGO. Wszystko to w celu zwiększenia Państwa konkurencyjności, ale również obniżenia kosztów cyklu tworzenia nowych produktów.

Unikatowość podejścia daje możliwość wyznaczania trendów rozwojowych kategorii, śledzenia zmian, poszukiwania najistotniejszych cech, a dodatkowo daje obszerną wiedzę o otoczeniu konkurencyjnym.

Bazujemy na połączeniu informacji z trzech płaszczyzn:

 • audytów w sklepach (dane o obecności, cenie, pozycjonowaniu itp.),
 • wszystkich informacjach znajdujących się na opakowaniu produktu,
 • szczegółowej dokumentacji fotograficznej produktu i pomiarze głównych cech.

Materiał udostępniony przez: FoodFakty

Zaloguj się lub wypełnij formularz i pobierz materiał

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn