Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn
 • 26.10.2020

  Strefa Managera: Przedsiębiorco chroń znaki towarowe w Chinach!

  Niezgodne z prawem przywłaszczanie sobie praw własności intelektualnej przez podmioty chińskie jest wyzwaniem dla wielu przedsiębiorców, z tego też powodu wiele wschodzących polskich marek nie decyduje się na wprowadzenie swojej działalności na rynek chiński. Nie jest też dla polskich przedsiębiorców jasne, jak poruszać się po zasadach ochrony znaków towarowych w Chinach. Przedstawiamy krótki zarys z myślą o polskich przedsiębiorcach zainteresowanymi sprzedażą swoich towarów lub usług na rynku chińskim.

  Czytaj więcej
 • 26.10.2020

  Przedsiębiorco chroń znaki towarowe w Chinach! - Abstrakt artykułu

  Niezgodne z prawem przywłaszczanie sobie praw własności intelektualnej przez podmioty chińskie jest wyzwaniem dla wielu przedsiębiorców, z tego też powodu wiele wschodzących polskich marek nie decyduje się na wprowadzenie swojej działalności na rynek chiński. Nie jest też dla polskich przedsiębiorców jasne, jak poruszać się po zasadach ochrony znaków towarowych w Chinach.

  Czytaj więcej

Dr Agnieszka Sztoldman jest adwokatem w zespole prawa własności przemysłowej i intelektualnej, w ramach którego odpowiada za praktykę Life Sciences & Healthcare.

Specjalizuje się w ochronie praw własności przemysłowej i intelektualnej, postępowaniach sądowych i arbitrażowych, nieuczciwej konkurencji i prawie gospodarczym. Zajmuje się także zagadnieniami regulacyjnymi. Pracowała dla krajowych i zagranicznych firm z branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, biotechnologicznej, telekomunikacyjnej, handlowej oraz energetycznej.

Jej wiedza i doświadczenie uznawane są nie tylko przez klientów, ale również przez krajowe i zagraniczne rankingi prawnicze.

Równolegle do pracy zawodowej w kancelarii dr Sztoldman rozwija swoją karierę naukową, będąc wykładowcą akademickim, a także autorką licznych publikacji dotyczących znaków towarowych, patentów i nieuczciwej konkurencji.

Słowa kluczowe:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn