Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Mieszalniki Lindor

Mixer LINDOR przeznaczony jest do mieszania proszków, granulatów i produktów naturalnych również wrażliwych i delikatnych.

Mogą być dostarczane z  pojemności roboczą (ilość mieszanego produktu) w zakresie od 10 litrów do 25000 litrów na partię.

Zasada mieszania polega na swobodnym przepływie produktu podczas powoli obracającego się bębna ze specjalnie ukształtowanymi łopatkami. Produkt wprowadzany jest przez lejek wlotowy. Ruch obrotowy i ciężar właściwy lekko transportuje produktu w sposób losowy i kieruje produkt w stronę wylotu bębna.

Kilka zalet:

 • Energooszczędne: Typowa moc zainstalowana: 2,2 kW do 1500 litrów miksera
 • Doskonała jednorodność
 • Krótki czas mieszania (2 - 5 min.)
 • Szybkie i łatwe do czyszczenia, niskie koszty utrzymania
 • Całkowite opróżnianie bębna (>99,8%)
 • Konstrukcja poziomaBrak części ruchomych wewnątrz bębna

Zmienna wielkość partii (10% - 100%). Możliwość mieszania przy wykorzystaniu od 10% do 100% pojemności roboczej bębna. Używając jednego mieszalnika możemy mieszać różnej wielkości partie.

Słowa kluczowe: technologia, mieszanie produktu.

Słowa kluczowe:

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn