Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Wagi kontrolne Ishida


Wagi kontrolne są stosowane głównie na liniach produkcyjnych, a ich funkcją jest wykrycie oraz usunięcie produktów, które nie spełniają określonych wymogów wagowych. (Produkty z niedowagą mogą prowadzić do dotkliwych kar pieniężnych, natomiast nadważanie, tzw. gratis oznacza również wymierne straty ekonomiczne).


Jednakże, wagi kontrolne niosą jeszcze wiele innych korzyści z zakresu kontroli jakości. Identyfikują opakowania, w których brakuje elementów, natomiast w połączeniu z innymi metodami inspekcyjnymi, jak wykrywacze metali, czy systemami kontroli rentgenowskiej X-Ray pozwalają wykluczyć z produkcji wyjściowej sztuki zawierające ciała obce. Dodatkowo umożliwiają pozyskiwanie szeregu, cennych w analizie i planowaniu produkcją, danych.

 

Podniesienie efektywności produkcji poprzez monitoring i analizę wszystkich opakowań (100%) on line
Ograniczenie rozdawania nadwagi produktu za darmo (kontrola i regulacja dozowników) oraz straty opakowań
Działanie zgodne z ustawą o kontroli towarów paczkowanych
Legalizacja zgodnie z wymogami GUM
Możliwość legalizacji
Proste działanie, bogate źródło informacji
Szeroki zakres kontrolowanych produktów (pojedyncze oraz opakowania zbiorcze)
indywidualne dopasowanie do linii produkcyjnych (waga, wydajność, system odrzutu)\

Słowa kluczowe: technologia, wagi kontrolne, jakość, indentyfikacja, bezpieczeńswo.

Słowa kluczowe:

Skontaktuj się z nami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

    Informacja

    Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

    Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

  • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn